Канадський дуб віник для лазні
35 ₴
Мінімальне замовлення — 30 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 грн
- Більше 2 од.
- Тільки оптом
- Код: Дубовый веник Канада Проф
- +380 (67) 304-58-96Киевстар
- +380 (66) 169-50-45МТС
Професійний віник для лазні дубовий
Ми займаємося постачанням тільки професійних віників для лазні. Професійний віник означає, що він пов'язаний правильно (правильно підібрана гілка), має зручну ручку (не має випирають сучків - це важливо для роботи банщика), висушений у спеціальних приміщеннях (вертикально підвішених у темному провітрюваному приміщенні) і складний для зберігання на спеціально обладнаних складах (на піддонах, в темному провітрюваному складі, під пресом). Таким віником зручно працювати банщику, він не має жорстких гілок всередині, з нього не осипається лист. Комель ручки банного віника підрізане так, щоб при роботі не можливо було поранити ні клієнта, ні себе. Комелем банного віника зручно робити точковий масаж стоп - це також враховано при підрізуванні ручки - вона має сферичну форму.
Дубові віники для лазні вибирають любителі лазні «погоречей», т.оскільки вони посилюють пар, і під його впливом листя залишаються міцними і дуже легкими, перетворюючи процес в справжнє задоволення. Такі віники можна використовувати неодноразово, що дуже зручно. Порівняно з березовим, дубове листя дещо гірше поглинає піт людини, але зате він більш міцний, і анітрохи не поступається березовому в цілющих властивостях. Тому такі віники більше підходять витривалим людям, з міцним здоров'ям, добре переносить високу температуру в лазні і люблять попаритися «від душі». Після лазневої процедури, досить обполоснути листя під струменем води і прибрати в сухе провітрюване місце для просушування. При наступному відвідуванні лазні віник легко "реанімувати" опустивши його в запарник з теплою водою.
Дубове листя містять безліч корисних речовин, завдяки цьому вони добре загоюють гнійні рани, знімають гарячковий синдром, доброчинні при отруєннях та захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Це відмінний лікар при запаленнях, кровотечах і «гнійника». Регулярне відвідування парної з таким віником замінить цілу аптечку з медикаментами.
Заготівлею дубових віників займаються в літні місяці, вибираючи гілки в найбільш темних, вологих районах вирощування дубів, поруч з великим скупченням лопухів. Саме такі віники відрізняються найбільшою міцністю, при використанні в лазні. У деяких регіонах заготівля здійснюється до глибокої осені. Листя повинні бути середніх розмірів, яскравого зеленого кольору, не дуже жорсткими.
Не менее важно грамотно связать и просушить веники. В помещение для сушки не должен проникать солнечный свет, оно должно хорошо проветриваться. После просушки веник прессуют под специальными прессами. Плоские ветки удобны для применения, складирования и транспортировки, занимают меньше места. Хранение происходит в хорошо проветриваемых помещениях с естественной уличной влажностью и температурой. Упаковка для хранения должна быть бумажной.
Якщо ви хочете добре відпочити, гарненько попаритися в лазні, провести час з користю і задоволенням, то дубові віники стануть відмінними помічниками у цьому.
Як запарити дубовий віник:
Слід врахувати, що віник повинен бути якісним. В іншому випадку Ви отримаєте купу облетіло листя і зіпсований настрій. Ніякі способи "реанімації" йому вже не допоможуть.
Існує кілька способів використання дубового віника в парній:
1. Веник опускают в запарник, в холодную воду на 10-15 минут до парения, после чего его переносят в прогретую парную , достают и дают прогреться над каменкой, постоянно потряхивая 20-30 секунд. После этого, можно аккуратно приступать к банной процедуре. По мере прогревания листьев и веток, интенсивность парения усиливают. Главное избежать пересыхание листьев и постоянно смачивать веник в запарнике. Этот метод считается самым эффективным по одной простой причине. Все полезные вещества которые содержатся в дубовых листьях сохраняются и передаются в кожу человека при парении.
2. Перед растопкой бани, опустить веник в запарник с холодной водой. После чего сразу перенести в еще не прогретую парную и поставить на верхнюю полку. По мере прогревания парной, нагревается вода в запарнике вместе с веником. Когда температура в парной достигнет заданного значения ― веник готов! При этом вы получаете целебный отвар из дубовых листьев, которые "отдают" свой неповторимый аромат и часть полезных веществ в воду. Этот отвар можно использовать для поддавания на каменку и получения целебного пара.
3. Веник для адаптации опускают в холодную воду на 10-15 минут, затем в горячую на 15-20 минут. При этом ветки веника становятся гибкими, листья очень эластичными, но быстрее облетают. БОльшая часть полезных веществ уходят в воду, вы получаете своеобразный дубовый "чай". Этот отвар очень эффективен для поддавания на камни, но в самом венике остается очень мало полезных веществ .
Как хранить дубовые веники:
Хранить веники необходимо в помещении с вентиляцией при естественной уличной температуре и влажности, в темноте. Лучшая упаковка ― бумажная, веник должен "дышать". При длительном хранении ни в коем случае не ставить коробки на земляной или бетонный пол, иначе они впитают влагу и сгниют. В таких помещения обязательно должна быть воздушная прослойка между полом и упаковкой, например деревянные паллеты.
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Матеріал віника | Дуб |
Довжина | 400 мм |
Ширина | 300 мм |
- Ціна: 35 ₴
- Мінімальне замовлення: 30 шт.