
Віники для лазні оптом Береза 2024
80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 грн
- Більше 2 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: Березовый веник "профи"
- +380 (67) 304-58-96Киевстар
- +380 (66) 169-50-45МТС
Віники для лазні оптом Береза
Березовий віник — під впливом пари та високої температури з листя берези в шкіру потрапляють флавоноїди та дубильні речовини, це сприяє очищенню шкіри від шлаків, підсилює потовиділення, покращує роботу легенів. Березове листя легко прилипає до шкіри (прілове «банне листя»), вбирають у себе всі шлаки та піт. Баня з березовим віником корисна для курців, астматиків, які страждають на бронхіти, оскільки після процедури неабияк поліпшується робота дрібних альвеол і бронхів, легко відходить мокротиння, поліпшується вентиляція легень.
Березовий — допомагає у разі болю та ломоти в м'язах, суглобах, добре очищає шкіру від різних висипань, прискорює загоєння ран і саден, покращує настрій. Також у берізовій парі відбувається активне розширення бронхів, і після такої бані повітропроникно особливо легко. Тому для астматиків, які стали курцями, які почали займатися дихальною гімнастикою, берозовий віник просто незамінний.
, 61)">Дубові віники для лазні вибирають шанувальники лазні «погоріль», тому що вони посилюють пару, і під його впливом листя залишається міцним і дуже легким, перетворюючи процес на справжнє задоволення. Такі віники можна використовувати неодноразово, що дуже зручно. Порівнюючи з березовими, дубове листя трохи гірше поглинає піт людини, але зате воно міцніше й анітрохи не поступається березовому в цілющих властивостях. Тому такі віники більш підходять витривалим людям, з міцним здоров'ям, що добре переносить високу температуру в лазні та любить попаритися «від душі». Після лазневої процедури, досить обполоснути листя під струменем води та прибрати в сухе провітрюване місце для просушування. Під час наступного відвідування парний віник легко "реанімувати" опустивши його в запарник із теплою водою.
Дубове листя містить безліч корисних речовин, завдяки цьому вони добре загоюють гнійні рани, знімають гарячковий синдром, цілюще у разі отруєнь і захворювань шлунково-кишкового тракту. Це чудовий лекар у разі запалень, кровотеч і «гнійників». Регулярне відвідування парної з таким віником замінить цілу аптечку з медикаментами.
Заготовкою дубових віників працюють у літні місяці, вибираючи гілки в найтемніших, вологих районах вирощування дубів, поруч із великим скупченням лопухів. Саме такі вініки вирізняються найбільшою міцністю під час використання в лазні. У деяких регіонах заготівка здійснюється до глибокої осені. Листя має бути середніх розмірів, яскравого зеленого кольору, не дуже жорстким.
Не менш важливо грамотно зв'язати та просушити віники. У приміщення для сушіння не має проникати сонячне світло, воно має добре провітрюватися. Після просушування віник пресують під спеціальними пресами. Плоскі гілки зручні для застосування, складання і транспортування, займають менше місця. Зберігання відбувається в добре провітрюваних приміщеннях із природною вуличною вологістю та температурою. Паковання для зберігання має бути паперовим.
Якщо ви хочете здорово відпочити, гарненько попаритися в лазні, провести час із користю та задоволенням, то дубові вініки стануть чудовими помічниками в цьому.
Як запарити дубовий віник:
Треба врахувати, що віник має бути якісним. Інакше Ви отримаєте купу облітаючого листя й зіпсований настрій. Жодні способи "реанімації" йому вже не допоможуть.
Є кілька способів використання дубового віника в парній:
1. Віник опускають у запарник, у холодну воду на 10-15 хвилин до парення, після чого його переносять у прогріту парну, достають і дають прогрітися над камелонкою, постійно потріюючи 20-30 секунд. Після цього, можна акуратно розпочинати лазневу процедуру. У міру прогрівання листя та гілок, інтенсивність паріння посилюють. Головне уникнути пересихання листя й постійно змочувати віник у запарнику. Цей метод вважається найефективнішим з однієї простої причини. Всі корисні речовини, які містяться в дубовому листі, зберігаються й передаються в шкіру людини під час парення.
2. Перед розтопленням бані, опустити віник у запарник із холодною водою. Після чого відразу перенести в ще не прогріту парну та поставити на верхню полицю. У міру прогрівання парної, нагрівається вода в запарнику разом із віником. Коли температура в парній досягне заданого значення — віник готовий! Водночас ви отримуєте цілющий відвар із дубового листя, який "віддають" свій неповторний аромат і частину корисних речовин у воду. Цей відвар можна використовувати для підтискання на каменку та отримання цілющої пари.
3. Віник для адаптації опускають у холодну воду на 10-15 хвилин, потім у гарячу на 15-20 хвилин. Водночас гілки віника стають гнучкими, листя дуже еластичним, але швидше облітають. Більшу частину корисних речовин можна придбати у воду, ви отримуєте своєрідний дубовий "чай". Цей відвар дуже ефективний для піддання на камені, але в самому віноді залишається дуже мало корисних речовин.
Як зберігати дубові вініки:
Зберігати віники необхідно в приміщенні з вентиляцією за природної вуличної температури та вологості, у темряві. Найкраще паковання — паперове, віник має "дихати". У разі тривалого зберігання в жодному разі не ставити коробки на земляну або бетонну підлогу, інакше вони увійдуть вологу та згинають. У таких приміщеннях обов'язково має бути повітряний прошарок між підлогою й пачкою, наприклад, дерев'яні палети.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Артіль Банна |
Довжина | 500 мм |
Матеріал віника | Береза |
Ширина | 350 мм |
Країна виробник | Україна |
- Ціна: 80 ₴