Віник дубовий для бані
60 ₴
Мінімальне замовлення — 20 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 грн
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: Дубовый веник "профи"
- +380 (67) 304-58-96Киевстар
- +380 (66) 169-50-45МТС
Віник дубовий для бані.
Ми займаємося постачанням тільки професійних віників для лазні. Професійний віник означає, що він пов'язаний правильно (правильно підібрана гілка), має зручну ручку (не має випирають сучків - це важливо для роботи банщика), висушений у спеціальних приміщеннях (вертикально підвішених у темному провітрюваному приміщенні) і складний для зберігання на спеціально обладнаних складах (на піддонах, в темному провітрюваному складі, під пресом). Таким віником зручно працювати банщику, він не має жорстких гілок всередині, з нього не осипається лист. Комель ручки банного віника підрізане так, щоб при роботі не можливо було поранити ні клієнта, ні себе. Комелем банного віника зручно робити точковий масаж стоп - це також враховано при підрізуванні ручки - вона має сферичну форму.
Дубові віники для лазні вибирають любителі лазні «погоречей», т.оскільки вони посилюють пар, і під його впливом листя залишаються міцними і дуже легкими, перетворюючи процес в справжнє задоволення. Такі віники можна використовувати неодноразово, що дуже зручно. Порівняно з березовим, дубове листя дещо гірше поглинає піт людини, але зате він більш міцний, і анітрохи не поступається березовому в цілющих властивостях. Тому такі віники більше підходять витривалим людям, з міцним здоров'ям, добре переносить високу температуру в лазні і люблять попаритися «від душі». Після лазневої процедури, досить обполоснути листя під струменем води і прибрати в сухе провітрюване місце для просушування. При наступному відвідуванні лазні віник легко "реанімувати" опустивши його в запарник з теплою водою.
Дубове листя містять безліч корисних речовин, завдяки цьому вони добре загоюють гнійні рани, знімають гарячковий синдром, доброчинні при отруєннях та захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Це відмінний лікар при запаленнях, кровотечах і «гнійника». Регулярне відвідування парної з таким віником замінить цілу аптечку з медикаментами.
Заготівлею дубових віників займаються в літні місяці, вибираючи гілки в найбільш темних, вологих районах вирощування дубів, поруч з великим скупченням лопухів. Саме такі віники відрізняються найбільшою міцністю, при використанні в лазні. У деяких регіонах заготівля здійснюється до глибокої осені. Листя повинні бути середніх розмірів, яскравого зеленого кольору, не дуже жорсткими.
Не менш важливо грамотно зв'язати і просушити віники. В приміщення для сушки не повинен проникати сонячне світло, воно повинне добре провітрюватися. Після просушування віник пресують під спеціальними пресами. Плоскі гілки зручні для застосування, складування і транспортування, займають менше місця. Зберігання відбувається в добре провітрюваних приміщеннях з природною вуличної вологістю і температурою. Упаковка для зберігання повинна бути паперової.
Если вы хотите здорово отдохнуть, хорошенько попариться в бане, провести время с пользой и удовольствием, то дубовые веники станут отменными помощниками в этом.
Как запарить дубовый веник:
Следует учесть, что веник должен быть качественным. В противном случае Вы получите кучу облетевших листьев и испорченное настроение. Никакие способы "реанимации" ему уже не помогут.
Существует несколько способов использования дубового веника в парной:
1. Віник опускають у запарник, в холодну воду на 10-15 хвилин до ширяння, після чого його переносять в прогріту парну , дістають і дають прогрітися над кам'янкою, постійно струшуючи 20-30 секунд. Після цього, можна акуратно приступати до лазневої процедури. У міру прогрівання листя і гілок, інтенсивність випарювання підсилюють. Головне уникнути пересихання листя і постійно змочувати віник в запарнике. Цей метод вважається найбільш ефективним з однієї простої причини. Всі корисні речовини, які містяться в дубових листках зберігаються і передаються в шкіру людини при ширянні.
2. Перед растопкой бани, опустить веник в запарник с холодной водой. После чего сразу перенести в еще не прогретую парную и поставить на верхнюю полку. По мере прогревания парной, нагревается вода в запарнике вместе с веником. Когда температура в парной достигнет заданного значения ― веник готов! При этом вы получаете целебный отвар из дубовых листьев, которые "отдают" свой неповторимый аромат и часть полезных веществ в воду. Этот отвар можно использовать для поддавания на каменку и получения целебного пара.
3. Веник для адаптации опускают в холодную воду на 10-15 минут, затем в горячую на 15-20 минут. При этом ветки веника становятся гибкими, листья очень эластичными, но быстрее облетают. БОльшая часть полезных веществ уходят в воду, вы получаете своеобразный дубовый "чай". Этот отвар очень эффективен для поддавания на камни, но в самом венике остается очень мало полезных веществ .
Как хранить дубовые веники:
Хранить веники необходимо в помещении с вентиляцией при естественной уличной температуре и влажности, в темноте. Лучшая упаковка ― бумажная, веник должен "дышать". При длительном хранении ни в коем случае не ставить коробки на земляной или бетонный пол, иначе они впитают влагу и сгниют. В таких помещения обязательно должна быть воздушная прослойка между полом и упаковкой, например деревянные паллеты.
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Матеріал віника | Дуб |
Довжина | 400 мм |
Ширина | 300 мм |
- Ціна: 60 ₴
- Мінімальне замовлення: 20 шт.